Spektrum přijímač AR631 6CH AS3X/SAFE

Kód: 4-SPMAR631
Neohodnoceno
Značka: Spektrum
2 590 Kč 2 140 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Možnosti doručení

6-kanálový Spektrum přijímač AR631 s funkcemi AS3X/SAFE a telemetrií s podporou modulace DSM2 a DSMX. Integrovaný 3osý gyroskop MEMS s exkluzivním software pro korekce letu. Programování pomocí Forward programming přímo z vašeho vysílače Spektrum. Programovací tlačítko.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je RC přijímač Spektrum AR631, návod CZ, origiální návod EN, DE, FR a IT.

Charakteristika

Nový 6-kanálový Spektrum přijímač AR631 s funkcemi AS3X/SAFE a telemetrií s podporou modulace DSM2 a DSMX. Integrovaný 3osý gyroskop MEMS s exkluzivním software pro korekce letu. Programování pomocí Forward Programming přímo z vašeho vysílače Spektrum. Snadné párování pomocí tlačítka nebo párovacím konektorem.

Vlastnosti přijímače Spektrum AR631
  • Dlouhá anténa 230 mm pro všestranné možnosti instalace
  • Zabudovaný stabilizační systém AS3X s bezpečnou ochranou letové obálky
  • AS3X a SAFE se nastavují pomocí Forward Programming přímo ve vysílači Spektrum
  • Kompatibilní se systémem Spektrum Smart pro přenos telemetrických dat
  • Kompaktní přijímač v malé, lehké a pevné krabičce
  • Tlačítko párování umožňuje snadný přístup k párování
  • Přijímač s protokolem DSMX se zpětnou kompatibilitou DSM2
  • Standardní servo konektory
  • Výstup SRXL2 přenáší až 20 kanálů a telemetrii

Přijímač podporuje Smart regulátory, ze kterých je schopen vyčítat veškerá telemetrická data. Zhledem k nízkému vysílacímu výkonu přijímače je dosah telemetrie přibližně 300 m, což je ale vzhledem k určení přijímače do menších modelů zcela dostačující.

AS3X systém pro UMX letadla.

AS3X systém pro letadla je exkluzivní elektronické zařízení, které umožňuje perfektní stabilizaci aktuální letové polohy a přesto mít plnou kontrolu řízení během letu. Mít AS3X je pro každého RC pilota splněným snem.

Mikro modely letadel jsou díky velmi malé hmotnosti a setrvačnosti velmi citlivé i na velmi malé poryvy větru, které dokáží velmi rychle změnit směr. Aerodynamika mikromodelů také není na valné úrovni. Systém AS3X obsahuje tříosý gyroskop vyrobený technologií MEMS. Tak jako u zavedení jednoosého gyroskopu u vrtulníků učinilo vrtulníky vůbec řiditelnými, pomocí tříosého gyroskopu se dosáhlo odstranění stabilizátoru - bezpádlová rotorová hlava, u mikro letadel systém AS3X výrazně zjednodušil jejich řízení a zpřístupnil je i pro méně zkušené modeláře. S AS3X skončila éra trhavých letů. Mikroprocesor na základě informací z gyroskopu neustále udržuje polohu letadla pomocí křidélek, směrovky a výškovky ve stejné orientaci do té doby, než dáte pokyn ke změně orientace pomocí vysílače. Inteligentní software napomáhá kompenzovat působení větru při letu v zatáčce, Létání nožových letů pro Vás už nebude problém. S modely vybavených AS3X můžete bez obav létat i venku za relativního bezvětří, třeba na zahradě.

AS3X technologie v letadlech UMX je velkou výhodou, protože pomáhá pilotu zaměřit se více na samotné řízení než na nutné korekce během letu, takže turbulence, náhlý závan větru model neovlivní. Vše, co zbývá, je velmi plynulé ovládání a to i venku v mírném větru tak, abyste mohli zažít pouze příjemný pocit z řízení. AS3X, nijak nesníží stabilitu a obratnost letadla AS3X nemá žádný kompromis. Získáte výrazně větší kontrolu, větší stabilitu a obratnost o jaké se vám dříve nesnilo.

Letadla vybavená AS3X změní styl létání, tak budete chtít létat v budoucnosti.

Technologie Smart - více důvěry, více informací

Technologie Spektrum™ Smart je komplexní informační a servisní systém, komunikující mezi komponenty s označením Spektrum SMART. Vznikl za účelem jednoduššího uživatelského komfortu a současně maximálního toku informací, jejichž účelem je nabídnout okamžité údaje o stavu důležitých součástí elektroniky vašeho modelu. K tomuto účelu byly vyrobeny Smart přijímače, regulátory, baterie i nabíječe a vysílače, které vybaveny menu Spektrum AirWare™, komunikují prostřednictvím telemetrie s komponenty systému Smart. A to bez dalších telemetrických senzorů, takže můžete mít přehled o stavu baterie, teplotě, proudu a otáčkách a to díky konektoru IC3/IC5 s datovým kabelem. Elektronika vašeho modelu s vámi bude komunikovat, a vy díky tomu můžete zajistit co nejvyšší účinnost a výkonnost pohonu vašeho modelu. Sdělené údaje o stavu všech podstatných součástech zvyšuje vaši důvěru v jejich stav a činí celý systém přehlednější.

Přenos dat pouze po jednom vodiči

Technologie SMART umožňuje přenos telemetrických dat pomocí jednoho vodiče v inovativních konektorech IC3 a IC5. Nové konektory IC5 mají moderní konstrukci s důrazem na bezpečnost a jednoduchost.

Kompatibilita se systémem Spektrum Smart

RC přijímač Spetrum AR631 je připraven pro použití se SMART regulátory Avian. Výstup přijímače č. 1 (THRO - plyn) automaticky detekuje připojení regulátoru SMART.

Pokud je připojen SMART regulátor, přijímač automaticky načítá z regulátoru (a případně z připojeného SMART akumulátoru) dostupné telemetrické údaje. V opačném případě je na výstupu objeví standardní servo signál a připojit lze konvenční regulátor či serva.

Snadné párování pomocí tlačítka

Už nepotřebujete párovací konektor! K párování stačí zmáčknout tlačítko s logem Spektrum na vrchní straně přijímače. Aktivaci párování lze provést jak při zapnutí napájení, tak i zmáčknutím tlačítka až po zapojení napájení. To je výhodné tam, kde současné stisknutí tlačítka a připojení napájení je velmi obtíženě zvládnutelné.

Nadále byla zachována možnost párování přijímače pomocí párovacího konektoru zapojeného o výstupu Bind/Prog/SRXL. To je výhodné pro případy, kdy párovací tlačíko přijímače není snadno dosažitelné. Prodlužovacím servo kabelem si můžete párovací vstup vyvést do přístupného místa.

Dlouhá anténa

RC přijímač Spektrum AR631 je vybaven mimořádně dlouhou 230 mm anténou, speciálně navrženou pro použití v těsných trupech. Při instalaci přijímače do modelu, kde je malý prostor, je důležitá dlouhá anténa. To umožňuje vyvést anténu mimo elektrická zařízení pro optimální příjem signálu. Při umisťování antény je nejlepší mít ji ve vzdálenosti alespoň 75 mm od baterií, elektronických regulátorů, zapalování a dalších elektronických zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spektrum přijímače
Použití: Letadla
Pásmo: 2,4 GHz
Modulace: DSMX/DSM2
Počet kanálů: 6
Napájecí napětí: 3.5–9.6V
Délka: 39 mm
Šířka: 24 mm
Výška: 14 mm
Délka antény: 229 mm
Hmotnost: 8 g
Dosah: Plný
Telemetrie: Ano (přes protokol SRXL2, dosah telemetrie cca 300 m)
Stabilizace: Ano, AS3X, SAFE

Video AR637T/AR630/AR631

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: