Revell házedlo Twin Sky 0.3m

Kód: 4-RVL24314
Neohodnoceno
Značka: Revell
119 Kč 98 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Jednoduché házedlo Revell Twin Sky o rozpětí 285 mm rychle sestavíte a můžete ihned létat! Model je ideální pro letecké kroužky, pro první seznámení s letadly. Nepotřebujete lepidlo, díly se nasouvají do drážek v trupu. Posouváním křídla v drážce upravíte polohu těžiště.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Jednoduché házedlo Revell Twin Sky o rozpětí 285 mm rychle je sestavíte a můžete ihned létat! Model je ideální pro letecké kroužky, pro první seznámení s letadly. Nepotřebujete lepidlo, díly se nasouvají do drážek v trupu. Posouváním křídla v drážce upravíte polohu těžiště.

Jak na to? Jde to rychle:
1. Vyjmete ze sáčku.
2. Nasunete křídlo do drážky
3. Nasunete křídlo do plastového držáku na jedné straně
4. Nasunete křídlo do plastového držáku na druhé straně
5. Nasunete výškovku do drážky
6. Nasadíte směrovku do drážky
6. Rovně hodíte a seřídíte posunutím křídla dopředu nebo dozadu klouzavý let.

Seřízení klouzavého letu je důležitým krokem pro úspěšné létání. Když se model po startu vzpíná a během letu houpe, je těžiště příliš vzadu. Je potřeba více zatížit přední část trupu a proto musíte posunout křídlo víc dozadu, čímž se prodlouží vzdálenost závaží od křídla a model přestane houpat.

Když model naopak příliš rychle padá k zemi, je těžiště vepředu a proto musíte křídlo posunout v drážce více k přední části trupu. Zkrátíte tím vzdálenost závaží od křídla a model přejde do klouzavého letu.

Naučte se model správně vypouštět! Tomu vás model naučí. Pokud totiž model hodíte příliš prudce, vzepne se a poté spadne na zem. Když naopak model hodíte málo, propadne se a nepoletí. Co s tím? Model letadla se pohybuje vzduchem svou optimální cestovní rychlostí, při které je postupná ztráta výšky co nejmenší a vzdálenost kterou uletí největší. Než se k tomu dopracujete, bude to vyžadovat trochu cviku a trpělivosti. Odměnou vám bude radost z vydařeného dlouhého klouzavého letu.

Chcete aby váš model létal ještě déle? Vydejte se s ním na svah. Pokud máte poblíž nějaký kopec, vyčkejte až bude slabý vítr směřovat nahoru na kopec. Stoupající proud vzduchu bude vašemu modelu pomáhat v letu aby neztrácel výšku a prodlouží jeho let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: