NINCOCEAN Shark RTR

Kód: 4-NH99024
Neohodnoceno
Značka: Ninco
589 Kč
NINCOCEAN Shark RTR
589 Kč 529 Kč 437 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
5.8.2021

Shark-Žralok. Realisticky zpracovaný RC model Žraloka od společnosti Ninco. Je ve dvou barevných variantách. Černá a modrá. Má vestavěný LiIon akumulátor 3,7V. Je vhodný hlavně pro děti do bazénu. Tlačítkový vysílač 27MHz který slouží zároveň jako nabíječ vestavěného akumulátoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje sestavený RC model Shark s vestavěným LiIon akumulátorem 3,7V. Tlačítkový vysílač, ke kterému je nutno dokoupit 4x1,5V AA baterie. Španělský, anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český návod.

Charakteristika

RC model NINCOCEAN Shark od společnosti Ninco. Je Ve dvou barevných provedeních modrá a černá. RC model Shark je k nerozeznání od skutečného žraloka. Velká ocasní ploutev jej pohání ku předu. Děti s ním mohou třeba v bazénu nebo klidně i ve vaně, zažít útok opravdového predátora. RC model má na boku čidlo ponoru a díky tomu se na souši nespustí.

Vysílač

Tlačítkový vysílač pracuje v pásmu 27MHz a proto nedochází k žádnému rušení. Napájení zajišťují 4x1,5V AA baterie. Jeho používání je velmi snadné a zvládnou ho i ti nejmenší. Má tyto funkce plavba vpřed, vlevo a vpravo. Jeho dosah je 3-5 metrů. Z boku vysílače je uschován nabíjecí kablík, kterým se akumulátor modelu dobíjí.

Akumulátor

V modelu je integrovaný nabíjecí akumulátor LiIon 3,7V. Díky tomu nemusíte pro provoz modelu kupovat drahé tužkové baterie. Na jedno nabití je model v provozu 6-8 minut.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti RC modelu Shark
  • Malý a obratný model ve tvaru Žraloka
  • Detailní zpracování
  • Pohon ocasní ploutví
  • Ergonomicky zpracovaný tlačítkový vysílač
  • Vestavěný akumulátor LiIon 3,7V
  • Příznivá cena
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutné koupit 4x 1,5V AA baterii pro tlačítkový vysílač

Doplňkové parametry

Kategorie: RC hračky
Konstrukce: Ryba
Druh stavebnice: RTR
Typ: Motorový
Délka: 110 mm
Šířka: 45mm
Výška: 45mm
Druh pohonu: Elektrický
Hmotnost: 29 g

Představení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: