NINCOCEAN Delfín RTR

Kód: 4-NH99034
Neohodnoceno
Značka: Ninco
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

NINCOCEAN Delfín. Realisticky zpracovaný RC model delfína od společnosti Ninco ve dvou barevných variantách - šedo/bílé a modro/bílé. Vestavěný LiIon akumulátor 3,7V. Ideální pro děti k bazénu. Tlačítkový vysílač 27MHz slouží zároveň jako nabíječ vestavěného akumulátoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje sestavený RC model NINCOCEAN Delfín s vestavěným LiIon akumulátorem 3,7V. Tlačítkový vysílač, ke kterému je nutno dokoupit 4x1,5V AA baterie. Španělský, anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český návod.

Charakteristika

RC hračka pro děti NINCOCEAN Delfín od společnosti Ninco je ve dvou barevných provedeních - šedo/bílé a modro/bílé. RC hračka je k nerozeznání od skutečného delfína. Velká ocasní ploutev jej pohání kupředu. Děti si s ním mohou hrát třeba v bazénu nebo klidně i ve vaně. Delfín má na boku čidlo ponoru a díky tomu se na souši nespustí.

Vysílač

Tlačítkový vysílač pracuje v pásmu 27MHz. Napájení zajišťují 4x1,5V AA baterie. Jeho používání je velmi snadné a zvládnou ho i ti nejmenší. Delfín má ovládané následující funkce plavba: vpřed, vlevo a vpravo. Dosah vysílače je 3-5 metrů. Na boku vysílače je uschován nabíjecí kablík, kterým se akumulátor delfína dobíjí.

Akumulátor

V modelu je integrovaný nabíjecí akumulátor LiIon 3,7V. Díky tomu nemusíte pro provoz modelu kupovat drahé tužkové baterie. Na jedno nabití je model v provozu 6-8 minut.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti RC modelu Delfín
  • Malý a obratný model ve tvaru Delfína
  • Detailní zpracování
  • Pohon ocasní ploutví
  • Ergonomicky zpracovaný tlačítkový vysílač
  • Vestavěný akumulátor LiIon 3,7V
  • Příznivá cena
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutné koupit 4x 1,5V AA baterii pro tlačítkový vysílač

Doplňkové parametry

Kategorie: RC hračky
Konstrukce: Plast
Druh stavebnice: RTR
Typ: Plovoucí model ryby
Délka: 110 mm
Šířka: 45mm
Výška: 45mm
Druh pohonu: Elektrický
Hmotnost: 29 g

Představení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: