NINCOAIR Piw 2.4GHz RTR

Kód: 4-NH90132
Neohodnoceno
Značka: Ninco
849 Kč
NINCOAIR Piw 2.4GHz RTR
849 Kč 769 Kč 636 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
5.8.2021

Malý obratný dron Nicoair Piw od společnosti Ninco má velmi odolné šasi a stabilní let. Je určen do interiéru. Přiložený pákový vysílač v modu 2 má dosah 18 metrů. LiPol akumulátor 3,7V 150mAh a USB nabíječ. Umí dělat přemety, má funkci automatický návrat a dva letové režimy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Součástí balení je Dron Piw, pákový vysílač 2,4GHz, LiPo akumulátor 3,7V 150mAh, USB nabíječ,4x náhradní vrtule. Španělský, anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český návod.

Charakteristika

Malý RC model dronu Nincoair Piw od společnosti Ninco. Srdcem tohoto stroje je šestiosý gyroskop díky kterému má dron skvělou stabilitu letu a lze jej přesné řídit. Při rozměrech 7,5 x 7,5 centimetrů, je dron velmi obratný. Svižný let zajišťují stejnosměrné motory, které roztáčí čtyřlisté vrtule. Dron zvládá 3D akrobacii v podobě 360°obratů (přemety). Má také funkci automatického návratu k ovladači. Je u něj možné nastavit dvě rychlosti letu, a to 60% a nebo 100%. Rám dronu je velmi odolný a současně chrání vrtule před poškozením a rovněž děti před úrazem. Model je určen do interiéru.

Vysílač

Čtyř kanálový vysílač pracuje v pásmu 2,4 GHz. Má dosah 18 metrů. Je napájen dvěma 1,5V AA bateriemi. Svým malým provedením je vhodný hlavně pro děti. Můžete s ním ovládat všechny letové funkce dronu, nastavení režimu rychlosti, 3D akrobacii nebo funkci automatického návratu k vysílači. Tlačítky trimu lze jemně doladit přesnost letu.

Akumulátor

S kvalitním LiPo akumulátorem 3,7V 150mAh je RC model v provozu až 5 minut a není potřeba dokupovat drahé tužkové baterie. Přiloženým USB nabíječem nabijete akumulátor za 50 až 60 minut. Jako zdroj je možné použít síťový zdroj pro běžné nabíječky mobilních telefonů, tabletů, nebo power banku a samozřejmě také USB výstup Vašeho počítače.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti dronu Piw
  • Určen do interiéru
  • Šestiosý gyroskop
  • Čtyř kanálový pákový vysílač
  • 3D akrobacie
  • Dvě rychlosti letu
  • Funkce návratu k vysílači
  • Odolná konstrukce
  • LiPo akumulátor 3,7V 150mAh
  • USB nabíječ
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutné koupit 2x1,5V AA baterii pro vysílač.

Pro napájení USB nabíječe doporučujeme použít výkonný Síťový univerzální USB adaptér QC3.0 18W

Doplňkové parametry

Kategorie: RC dron bez kamery
Kategorie: Hobby
Druh stavebnice: RTF
Náročnost pilotáže: Začátečník
Počet vrtulí: 4 ks
Délka: 75 mm
Šířka: 75mm
Výška: 25mm
Hmotnost: 19 g
Baterie: LiPo 3,7V 150mAh
Doba letu: 5 minut
Kamera: Ne

Představení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: