NINCO NBOTS Sensor

Kód: 4-NT10043
Neohodnoceno
Značka: Ninco
1 390 Kč 1 149 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Skvělá hračka pro vaše děti. NINCO NBOTS Sensor je 25 centimetrů vysoký, interaktivní robot se spoustou funkcí. Ovladač s infračerveným přenosem. Pohonný LiPo akumulátor 3,7 V 600mAH. Možnost ovládání gesty. Funkce programování. Reaguje na vaše pokyny, tančí a hraje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Sestavený RC model robota Nbots Sensor, infračervený dálkový ovladač, LiPo akumulátor 3,7 V 600mAh. Španělský, anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český návod. K jeho provozu je nutné dokoupit 2x 1,5V AAA baterie pro ovladač.

Charakteristika

RC hračka NINCO NBOTS Sensor je robot s velkým množstvím funkcí, který vaše děti zabaví na dlouhé hodiny. Tělo robota je z odolného plastu v bílé barvě s červenými doplňky. Místo očí má svítící LED diody které vytvářejí různě blikající obrazce. SENSOR realisticky pohybuje rukama i nohama.

Akumulátor

Robot má na zádech v batůžku LiPo akumulátor 3,7 V 600 mAh který vám vystačí na dlouhou dobu hraní a není potřeba dokupovat drahé tužkové baterie. Přiloženým USB nabíječem nabijete akumulátor za 100 až 120 minut. Jako zdroj je možné použít síťový zdroj pro běžné nabíječky mobilních telefonů, tabletů, nebo power banku a samozřejmě také USB výstup Vašeho počítače.

Ovladač

Tlačítkový ovladač uděluje robotovi povely pomocí infračerveného paprsku který má dosah skvělých 5 metrů. Má tyto funkce: dopředu, dozadu, vlevo, vpravo, tanec 1, tanec 2, tanec 3, hlasitost +, hlasitost -, rychlý mód, zvuky, stop, jízda vlevo, jízda vpravo, jízda vpřed, jízda vzad, programování, demo, hudba.

Ovládání gesty

Robota Sensor můžete ovládat čtyřmi gesty rukou - vpřed, vzad, vlevo, vpravo. Stačí mu dát povel a robot ihned poslušně reaguje. Robota lze velmi snadno naprogramovat pomocí programovacího tlačítka na ovladači a vytvořit tak sekvenci úkonů které bude vykonávat.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti robota NINCO NBOTS Sensor
  • Detailní zpracování
  • Jezdí, svítí, tancuje, vydává zvuky
  • Možnost ovládání gesty
  • Možnosti programování
  • Vhodný pro i ty nejmenší děti
  • Nabíjecí LiPo akumulátor 3,7 V 600mAh
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutné koupit 2x 1,5V AAA EM-B1310 pro ovladač.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC hračky
Výška: 250mm
Délka: 80 mm
Šířka: 135mm
Hmotnost: 394 g
Druh pohonu: Elektrický

Ukázka funkcí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: