NINCO NBOTS Ballbot oranžový

Kód: 4-NT10041
Neohodnoceno
Značka: Ninco
959 Kč
NINCO NBOTS Ballbot oranžový
959 Kč 859 Kč 710 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
5.8.2021

Ballbot 1 je zábavný RC robot od společnosti Ninco v oranžovo-bílém barevném provedení. Robot umí jezdit v kouli jako křeček nebo může kouli tlačit před sebou do soupeřovy branky. Dálkový ovladač s infračerveným přenosem a ovládacím joystickem. Vhodný pro děti od 4 let. Provoz na 1,5V AA baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Robot Ballbot 1, dálkový ovladač, koule pro robota. Španělský, Anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český návod. Pro provoz je nutné dokoupit 2x 1,5V AA baterie pro ovladač a 4x 1,5V AA alkalické baterie pro robota.

Charakteristika

Pro nejmenší děti od 4 let je tu nový RC robot Ballbot 1 od společnosti Ninco. Je to zábavný malý model robota se dvěma pásy po stranách. Jako oči mu krásně svítí dvě modré LED diody. Atraktivní bílé tělo s oranžovými doplňky. Součástí balení je i koule, kterou na váš povel může robot tlačit před sebou. Kouli můžete také otevřít a robota vložit dovnitř. Pak Ballbot 1 jezdí v kouli a ta se pohybuje podle vašich povelů (před vložením robota do koule je nutné jednoduše sundat jeho pásy). Pokud máte modelů víc můžete hrát například robotický fotbal. Nekonečné možnosti hraní s robotem Ballbot 1 zabaví Vaše děti na dlouhé hodiny. RC model Nbots Ballbot 1 má ještě dvojče Ballbot 2 v modrobílém barevném provedení.

Ovladač

Dálkový ovladač s infračerveným přenosem má dosah 5 metrů. Je opatřen joystickem který umožňuje ovládat pohyb robota dopředu, dozadu a doleva nebo doprava. A to jak při normální jízdě po zemi nebo v kouli.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti modelu
  • Vhodný pro děti už od 4 let
  • Snadná ovladatelnost
  • Umí jezdit v kouli
  • Dálkový ovladač s joystickem
  • Příznivá cena
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.

Doporučujeme koupit

Pro provoz je nutné dokoupit 2x 1,5V AA baterie pro ovladač a 4x 1,5v AA alkalické baterie pro robota.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC hračky
Výška: 140mm
Šířka: 140mm
Délka: 90 mm
Druh pohonu: Elektrický
Hmotnost: 473 g

Představení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: