Losi Baja Rey Desert Truck 1:10 4WD BND

Kód: 4-LOS03025
Neohodnoceno
Značka: Losi
11 399 Kč 11 219 Kč 9 272 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
30.11.2020

RC model auta na dálkové ovládání Losi Baja Rey 4WD 1:10 Desert Truck je rychlý a silný vůz do terénu, ideálně na šotolinu či písek, poháněn střídavým motorem Dynamite 3800Kv může jezdit až 70km/hod! V takové rychlosti vám při řízení pomůže stabilizace AVC a jestliže vlastníte volantové rádio Spektrum, můžete jej mít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený model RC auta Losi Baja Rey Desert Truck 1:10 s nainstalovaným přijímačem Spektrum, 4-pólovým střídavým motorem řady 550 s 3800 ot/min/V, střídavým regulátorem Fuze 130 A a vodě odolným servem řízení, návod k použití.

Charakteristika

RC model auta na dálkové ovládání Losi Baja Rey 4WD 1:10 Desert Truck je rychlý a silný vůz do terénu, ideálně můžete jezdit na šotolině či písku. Model, poháněn střídavým motorem Dynamite 3800Kv může jezdit rychlostí až 70km/hod! V takové rychlosti není jednoduché rychle reagovat a proto vám při řízení pomůže elektronická stabilizace AVC, která je obsažena v nainstalovaném přijímači SRS6000 DSMR 6-kan. AVC. Proto, jestliže vlastníte volantový vysílač Spektrum, je pro vás volba jasná.

Losi Baja Rey 4WD 1:10 Desert Truck je sestaven a připraven k jízdě. Speciální konstrukce zadních kyvných ramen s dlouhým zdvihem, hliníkové šasi, pohon výkonným střídavým motorem řady 550. Nainstalovaný přijímač se stabilizací AVC. Model dosahuje rychlost až 70 km/hod! Samozřejmostí je voděodolná konstrukce a skvělé jízdní vlastnosti, které znáte od značky Losi.

Vývojový tým Losi začal od základu se zcela novým designem podvozku. Deska šasi z eloxovaného 3 mm hliníku je základem, na který je připevněna realistická klec ze super pevného kompozitního materiálu. Nezávislé zavěšení přední nápravy a 4-bodové zavěšení zadní nápravy, je přesně podle vzoru velkých závodních aut. Utěsněná převodovka a diferenciál pomáhají zvládnout vysoký výkon pohonné jednotky, stejně jako k bezpečné jízdě olejové tlumiče s dlouhým zdvihem. Praktický kryt baterie v zadní části podvozku umožňuje snadnou výměnu baterie, aniž by bylo nutné demontovat karosérii. Výhodou je rovněž snadný přístup k motoru, stačí vyšroubovat 3 šrouby na spodní straně šasi. Ke vzhledu přispívají maketové třmeny brzd, kabina s jezdci i atraktivní zbarvení karosérie.

Výkonný střídavý motor Dynamite

Losi Baja Rey 4WD 1:10 Desert Truck má výkonný střídavý 4 pólový motor Dynamite řady 550 s 3800 ot/min/V, se kterým dokáže auto uhánět rychlostí více než 70km/hod! Aby to bylo reálné, potřebujete mít k dispozici kvalitní LiPol baterii a to 2 nebo 3 článkovou sadu s kapacitou 5000mAh a možností zatížení až 30C. (baterie není v balení)

Podvozek se 4-bodovou zadní nápravou

Tým vývojářů Losi se inspiroval skutečnými reálnými vozy, které skvěle spojují realismus s funkčními 4WD schopnostmi. Základem je 3mm hliníková podložka z pevného eloxovaného hliníku, která je integrována s realistickou klecí z pevného kompaktního materiálu. Klasická přední náprava je kombinovaná se zadní vlečenou nápravou, která výborně přenáší výkon na kola díky 4-bodovému zavěšení.

Bind-N-Drive™

Bind-N-Drive™ (BND) Spáruj a jezdi, je výbornou volbou pro všechny, kteří již vlastní volantový vysílač s technologií DSMR Spektrum 2.4GHz. Toto provedení má za cíl vám ušetřit peníze tím, že využijete váš vysílač Spektrum. Pak stačí pouze spárovat Bind-N-Drive s vaším vysílačem a jezdit bez zbytečně vyšších nákladů.

Snadný přístup k motoru

Unikátní konstrukce podvozku umožňuje snadný přístup k motoru Dynamite Fuze™ 3800Kv. V případě potřeby se pouze odšroubují tři šrouby ve spodní části šasi a pak lze bez námahy provést změny v nastavení pastorku, případně servis motoru.

Rychlý přístup k bateriím

Aby se zamezilo znečištění šasí a elektroniky, je provedeno boční zakapotování šasí. Při výměně baterie se nesundává karosérie ale baterie má na spodní straně podvozku kryt, díky kterému velmi rychle vyměníte baterii za jinou.

Uzavřená převodovka a diferenciály

Skříně převodovky a diferenciály jsou uzavřené a mají kovové převody s modulem M1. Ozubení je proto větší a lépe snáší vysoké zatížení při přenosu výkonu střídavého pohonu.

Olejové stavitelné tlumiče

Pro komfortní jízdu má auto olejové, 122mm zadní tlumiče a 100mm přední tlumiče, které zvládnou jízdu i v tom nejnáročnějším terénu.

Voděodolná elektronika

Model Baja Rey™ Desert Truck má nainstalovanou voděodolnou elektroniku, klterá snáší velmi dobře nepříznivé povětrnostní podmínky. Přijímač, regulátor a servo řízení jsou proti vniknutí vody chráněny.

Vícedílná hotová karosérie

Ke kleci karosérie jsou přišroubovány 4 díly karosérie, jde o přední, pravou, levou a zadní část. Kokpit doplňují figurky jezdců.

Přijímač s technologií AVC (Active Vehicle Control)

Technologie AVC je nejnovější inovací Spektrum od Horizon Hobby v oblasti přijímačů pro modely aut. Tento stabilizační systém přináší zcela nový způsob řízení RC aut. AVC technologie využívá senzory pro korekce řízení a současně plynu. Výsledkem je plynulejší jízda, stabilní chování na rovině i v zatáčkách a bezpečnější držení stopy.

 • Heading Hold: AVC technologie drží směr jízdy a provádí okamžité korekce směru jízdy tak, aby auto neuhýbalo ze směru a zároveň se nijak neovlivnilo řízení.
 • Řízení plynu: Cílem této funkce je zajištění maximální přilnavosti kol a zabránění prokluzu. Díky tomu je výkon motoru optimálně přiváděn na kola, takže ať se auto dostane do smyku nebo najede na kluzký povrch, je rychlost upravena a auto je opět plně řiditelné.
 • Nastavitelná citlivost: Výše stabilizace, kterou poskytuje technologie AVC, lze nastavit tak, aby vyhovovala libovolné kombinaci kvality řidiče, stylu jízdy a terénu. V závislosti na vysílači Spektrum, který používáte, můžete provést úpravy stabilizace pomocí programovací funkce nebo ovládacího prvku vysílače. AVC lze rovněž vypnout a mít tradiční zážitek z jízdy, kde si můžete porovnat své řidičské schopnosti s elektronickým systémem.
Vlastnosti RC modelu auta Losi Baja Rey Desert Truck 1:10
 • Maketový model inovativní konstrukce připraven k jízdě
 • Přijímač Spektrum 2,4 GHz DSMR s technologií AVC
 • Voděodolný regulátor Dynamite 130 A, je napájen 2 až 3 čl. LiPol baterií
 • Výkonný střídavý 4 pólový motor Dynamite řady 550, 3800 ot/min/V
 • Přesné voděodolné servo řízení Spektrum
 • Deska šasi z eloxovaného 3 mm hliníku
 • Hnací ústrojí kol 4WD - zadní kola mají stálý náhon, přední má diferenciál
 • Realistická klec a karosérie Baja s řidičem a rezervním kolem
 • Hliníkové nastavitelné olejové tlumiče
 • Kola s pneumatikami Desert Claws
 • Kompletní osazení kuličkovými ložisky, ozubená kola jsou z kalené oceli
 • Funkční náhradní kolo na kleci karosérie
guide_vyb_aut

Doporučujeme koupit

K uvedení do provozu potřebujete volantový vysílač Spektrum DSMR, LiPol akumulátor 7.4 V nebo 11.1 V s kapacitou 4000-5000 mAh 30C s konektorem EC3 a nabíječ.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC Truggy
Baterie: Doporučena LiPol 5000mAh 2-3S 30C
Typ: Desert Truck
Měřítko: 1:10
Délka: 540 mm
Šířka: 320 mm
Rozvor: 370 mm
Servo: Spektrum™ 9 Kg 23T
Světlá výška podvozku: 55 mm
Hmotnost: 2800 g
Náhon: 4WD
Přijímač: Spektrum™ SRS6000
Regulátor: StřídavýDynamite® Fuze™ 130A WP
Motor: Střídavý 550 Dynamite 3800Kv

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: