Losi 5ive-T 2.0 1:5 4WD SCT BND oranžová

Kód: 4-LOS05014T2
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Losi
49 999 Kč 49 199 Kč 40 660 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
4.3.2021

Rychlé, velké, výkonné a zábavné je benzínové auto Short Course Losi 5ive-T 2.0 pro Off Road závody 1:5 nebo pro rekreační ježdění na venkovních tratích. Užívejte si vysokého výkonu motoru Zenoah G320 32cc. Nová generace auta s přijímačem Spektrum s telemetrií, účinnějšími brzdami a dalšími inovacemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Hotový sestavený model RC auta Losi 5IVE-T® 2.0 BND 4WD SCT s nainstalovanými komponenty: přijímač 6 kan. Spektrum® SR6000T, motor Zenoah™ 32cc s tahovým startérem, servo řízení S900S, servo plynu S901T, klíč na kolo, multifunkční klíč, nástroj na tlumiče, klíč na svíčku, párovací konektor, těsnění výfuku, imgusy 2,0 mm, 2,5 mm, 3,0 mm, 4,0 mm, návod.

Charakteristika

Rychlé, velké, výkonné a zábavné je benzínové auto Short Course Losi 5ive-T 2.0 pro Off Road závody 1:5 nebo pro rekreační ježdění na venkovních tratích. Užívejte si vysokého výkonu motoru Zenoah G320 32cc. Nová generace auta s přijímačem Spektrum s telemetrií, účinnějšími brzdami, řízením Ackermann, a dalšími inovacemi. V převodech jsou použita jen přesně obráběná, tepelně zpracovaná ocelová kola. Jedná se o nejodolnější dostupné provedení.

Vlastnosti auta 5ive-T 2.0
 • 4WD náhon na všechna kola
 • Benzínový motor 32 ccm s tahovým startérem
 • Extra velká nádrž 800cc na dlouhou jízdu
 • Integrovaný nastavitelný servo saver
 • Hliníkový 5 mm podvozek CNC pro maximální tuhost a menší hmotnost
 • Dvojité kotoučové brzdy
 • Tři stavitelné uzavřené viskózní diferenciály
 • CVD hřídele pro náhon
 • Velké hliníkové tlumiče s pístnicí ø7 mm
 • Inovativní uzavřená spojka s chladicími otvory
 • Přijímač Spektrum SR6000T s telemetrií
 • Centrální hřídele náhonu s menším úhlem natočení
Benzínový motor Zenoah G320 32cc

Osvědčený a spolehlivý motor Zenoah G320 32cc byl zkonstruován speciálně pro 5IVE-T 2.0. Díky špičkovému návrhu má vzduchem chlazený motor vysoký výkon s velkým kroutícím momentem, nezbytným pro auto v měřítku 1:5, jako je 5IVE-T 2.0. Má snadný start díky tahovému startéru a jednoduché seřízení. Díky tomu zažijete jízdu, plnou adrenalinu a zážitků u jízdy.

Verze Bind-N-Drive

Provedení modelu ve verzi Bind-N-Drive (BND) je dobrá volba pro všechny, kteří vlastní volantový vysílač s technologií Spektrum 2,4 GHz DSMR. Díky tomu lze mít auto za výhodnějších podmínek, protože svůj vysílač pouze spárujete s přijímačem Spektrum SR6000T.

Přijímač Spektrum SR6000T

6- kanálový přijímač Spektrum SR6000T DSMR umožňuje měřit napětí, otáčky a teplotu, navíc do konektoru XBUS lze připojit další senzory. Elektronika je chráněna proti vlhkosti speciální vrstvou. Přijímač je kompatibilní s vysílači Spektrum DSMR. Dosah telemetrie je cca 150 m, dosah přijímače je přes 200m.

Nová konstrukce řízení Rack a Bell Cranks

Díky novému typu řízení Rack a Bell Cranks můžete mít ten nejlepší pocit bezpečí z výborné ovladatelnosti řízení. Systém geometrie řízení přední nápravy Ackermann vám umožní plynule projíždět zatáčky a užívat si pohodovou jízdu. Nový servosaver byl navržen tak, aby byl méně zatížen a mnohem plynuleji reagoval, čímž bylo zajištěno konzistentnější řízení.

Nový centrální diferenciál

Inženýři Losi neúnavně pracovali na dosažení dokonalé rovnováhy přenosu síly na přední a zadní nápravu 5IVE-T 2.0 aby zajistili nejlepší pocit z jízdy.

Nové disky a pneumatiky

Kola byla v autu 5IVE-T 2.0 vylepšena tak, aby se zvýšila pevnost a tuhost. Disky mají větší pevnost a tuhost, což je důležité při jízdě v terénu, pneumatiky mají nové složení a vzorek pro vyšší trakci a lepší výkon auta.

Přední kluzná deska, nárazník

Nemusíte se starat o to, jestli v terénu zachytíte o blatníky nebo nárazník. Přední kluzná deska má optimální sklon aby při kontaktu přední části s terénem došlo ke sklouznutí po terénu a auto mohlo bez zdržení potračovat v jízdě. Rovněž blatníky předních kol mají upraven tvar tak, aby nedcházelo k poškození.

Účinnější brzdy

Auto 5IVE-T 2.0 má nainstalovány kvalitnější a účinnější kotoučové brzdy, které byly původně vyvinuty pro Team Losi Racing 5IVE-B. Vyztužené ocelové disky brzd v kombinaci s obložením pro vysoké zatížení, poskytují pocit důvěry, díky čemuž mohou závodníci v zatáčkách rychleji brzdit a dříve akcelerovat. Účinnost přední a zadní brzdy může být naladěna pro podmínky na trati.

Táhla serva plynu a brzd

Na páce serva plynu je táhlo ke karburátoru motoru a k táhlům brzd. Na páce serva je vahadlo, ke kterému jsou připojeny dvě páky které vedou k pákám vaček brzdy předního a zadního náhonu. Účinnost přední a zadní brzdy jde upravit a nastavit odpovídající jízdní vlastnosti vozu.

Hliníkové stavitelné tlumiče

Obří hliníkové tlumiče mají velké 7 mm pístnice, které jsou plně dimenzovány pro zatížení aut 1:5. Velké množství náplně a možnosti seřízení, zajistí autu bezpečnou jízdu i v těch nejdrsnějších podmínkách. 5IVE-T 2.0 je standardně dodáván s hliníkovými uzávěry se závitem. Šrouby pro odvzdušnění umožňují rychlejší a snadnější montáží a plnění.

Nové tělo třecí spojky

Motor má novou konstrukci odlitku krytu spojky a výstupního pastorku. Ten pohání ozubený řemen, který pružněji reaguje při přenosu kroutícího momentu na centrální diferenciál a lépe snáží těžké podmínky provozu.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je potřeba doplnit vhodnou 2S Lipol baterii přijímače a vhodný nabíječ, DSMR kompatibilní vysílač Spektrum, 95 oktanový benzín, kvalitní olej pro 2-takty.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC spalovací auta
Ložiska: Kompletně kuličková
Typ: SCT
Výška: 311 mm
Měřítko: 1:5
Délka: 965 mm
Šířka: 527 mm
Rozvor: 607 mm
Světlá výška podvozku: 51 mm
Hmotnost: 16060 g
Karosérie: Hotová nabarvená lexanová
Disky: Průměr 71mm, unášeč 6-ti hran 12mm
Pastorek: 20 z
Průměr pneu: 181mm
Náhon: 4WD
Objem nádrže: 800 ccm
Podvozek: Hliníkový eloxovaný 5mm 6061-T6
Motor: Zenoah G320 32cc

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: