ECX Barrage UV 1:24 FPV 4WD RTR šedý

Kód: 4-ECX00018T2
Neohodnoceno
Značka: ECX
4 299 Kč 4 239 Kč 3 503 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Chceš být řidičem a nemáš svůj náklaďák? RC model auta ECX Barrage UV s nainstalovanou kamerou a video monitorem ti umožní prožít každou výpravu v reálu. Navíc můžeš svou jízdu zdokumentovat a uložit na USB kartu (není v balení).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model auta ECX Barrage UV FPV v měřítku 1:24 s mikro kamerou a FPV video vysílačem 25 mW, volantový vysílač, nabíjecí NiMH akumulátor do modelu 4.8 V 220 mAh, USB nabíječ na akumulátor, 4 AA baterie do vysílače, Spektrum FPV Video Monitor a podrobný návod k použití v angličtině a češtině.

Charakteristika

Chceš být řidičem a nemáš svůj náklaďák? RC model auta ECX Barage UV ti umožní usednout do kabiny a vyjet do terénu! Díky kameře na karosérii a monitoru který je v balení, můžete prožít každou jízdu v reálu. FPV přenos umožňuje mikro kamera s video vysílačem 25mW, lze pořídit i záznam na USB kartu (není v balení).

Malý RC model na dálkové ovládání ECX Barrage 1:24 s náhonem 4 WD zvládne jízdu i v náročném terénu. Přes malé rozměry je jeho konstrukce stejně fukční jako u velkých expedičních vozů. Model má náhon na všechny 4 kola, realistická kola s licencovanými pneumatikami, tlumiče s vinutými pružinami. Výrobce samozřejmě do balení přibalil nabíjecí NiMH akumulátor a USB nabíječ. Barrage 1:24 se ovládá volantovou RC soupravou v pásmu 2.4 GHz.

LED osvětlení auta

S modelem ECX Barrage UV 1:24 můžete jezdit ve dne i v noci. Efektní přední LED reflektory dodají noční jízdě neopakovatelné kouzlo. Výrobce navíc pamatoval i na ty, kteří si chtějí do modelu umísti další LED osvětlení - z přijímače je vyveden kabel s napájením.

Doplňky modelu

Model náklaďáku musí být vybaven potřebným nářadím, jako lopatou, heverem či náhradním kolem. Toto všechno má i ECX Barrage UV.

Mikro FPV kamera

V karosérii je umístěna Mikro FPV kamera FX805 FPV 25mW.

Licencované pneumatiky Falken Wildpeak M/T

ECX Barrage 1:24 používá licencované pneumatiky Falken Wildpeak. Pneumatiky jsou vybaveny univerzálním vzorkem, se kterým zdoláte štěrk, písek nebo skály. Pneumatiky jsou vyrobeny z velmi měkké směsi, takže mají vynikající přilnavost i na kluzkých površích.

4-bodové zavěšení náprav

Pro maximální pohyb kol bylo zvoleno čtyřbodové zavěšení náprav. Tento způsob umožňuje velký pohyb nápravy, který je zajišťuje vysokou průchodnost terénu.

NiMH akumulátor a USB nabíječ s automatikou

V zadní části rámu auta je umístěn nabíjecí NiMH akumulátor 4,8 V 220 mAh. Díky této poloze je přístup k akumulátoru snadný. Součástí setu je USB nabíječ s automatikou. Nabíječ stačí zapojit do USB portu počítače či USB zdroje a připojit akumulátor. Doba nabíjení je přibližně 1,5 hodiny.

Volantový vysílač v pásmu 2.4 GHz

RC model auta ECX Barrage 1:24 se ovládá volantovým vysílačem pracující v pásmu 2.4 GHz. Pásmo 2.4 GHz znamená provoz bez rušení. Vysílač má trim plynu a řízení, nastavitelnou velikost výchylek plynu a řízení a nastavitelné reverzy.

Hliníkové šasí

Podobně jako u velkého modelu ECX Barrage v měřítku 1:10, má i tento malý Barrage bočnice šasi vyrobeny z hliníkového plechu. Šasi je proto pevné a navíc má model nízké těžiště.

Doporučujeme koupit

Pro napájení USB nabíječe doporučujeme použít výkonný Síťový univerzální USB adaptér QC3.0 18W

Doplňkové parametry

Kategorie: RC hračky
Baterie: 4.8V 220mAh NiMH
Typ: Expediční
Vysílač: ECX 2.4GHz 2-kanálový
Výška: 102 mm
Měřítko: 1:24
Délka: 229 mm
Šířka: 102 mm
Rozvor: 121 mm
Světlá výška podvozku: 13 mm
Hmotnost: 200 g
Disky: 25,4x15 mm
Náhon: 4WD
Pneumatiky: Falken Wildpeak M/T 46mm
Motor: Stejnosměrný
Nabíječ: USB
Doba jízdy: 10 min s dodaným akumulátorem NiMH 4.8 V 220 mAh
Rychlost: 5 km/h

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: