Blade Micro F-27 FPV 0.4m SAFE BNF Basic

Kód: 4-BLH03250EU
Neohodnoceno
Značka: Blade
3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
27.9.2021

RC model na dálkové ovládání Micro F-27 FPV BNF Basic pro létání FPV s technologií SAFE a AS3X. Video vysílač 5.8GHz 25mW, řídící jednotka, střídavý motor BL180 3000Kv, Spektrum FPV kamera, lineeární serva. Doporučena je baterie LiPol 2S 280mAh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je Micro F-27 FPV BNF Basic pro létání FPV s technologií SAFE a AS3X. Nainstalována je řídící jednotka UM F-27 FPV, E-flite motor střídavý BL180 3000ot/V, Spektrum FPV kamera: Torrent 110, Spektrum mikro FPV video vysílač 25mW, Spektrum servo lineární 2.3g s dlouhým chodem. V balení je vrtule, směrovky, návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika

RC model na dálkové ovládání Micro F-27 FPV BNF Basic pro létání FPV s technologií SAFE a AS3X. Video vysílač 5.8GHz 25mW, řídící jednotka, střídavý motor BL180 3000Kv, Spektrum FPV kamera, lineární serva. Doporučena je baterie LiPol 2S 280mAh.

Hledáte adrenalin a vzrušení? Pak zkuste FPV létání! Micro F-27 FPV je hotový model samokřídla s tlačnou vrtulí a výkonným střídavým motorem. V přídi trupu je nainstalována kamera a FPV videovysílač. Pro snadné řízení je nainstalována i řídící jednotka se stabilizací AS3X a ochranou letové obálky, systémem SAFE.

SAFE má k dispozici dva letové módy. První "Launch Mód" lze použít pro start má omezenou letovou obálku, nelze model uvést do nebezpečného náklonu nebo stoupání a klesání. Jsou tlumeny vnější vlivy turbulence, model je stabilní. Při staru stačí přidat plyn a o zbytek se postará řídící jednotka. Lze bezpečně startovat s brýlemi na očích. Naproti tomu "Experienced mód" nemá omezení a lze využívat všechny letové možnosti modelu.

S modelem lze díky malé velikosti létat jak v hale, tak i venku. Díky stabilizaci AS3X lze létat i za menšího větru. F-27 UM je vybaven videokamerou Spektrum™ 25mW, který je kompatibilní s Headsety Fatshark. Kamera je vybavena širokoúhlým objektivem, který vám umožní včas uvidět další překážku. To je zvláště výhodné pro létání v těsné blízkosti stromů, vlajek nebo jiných objektů. Kryt na trupu je držen magnety, což umožňuje rychlý přístup do trupu.

 • Hotový FPV model samokřídla
 • Výkonný střídavý motor
 • Řídící jednotka AS3X a SAFE
 • 2 letové módy
 • Kamera Spektrum FPV
 • Video vysílač 25mW
 • Lineární serva

Doporučujeme koupit

Doporučujeme dokoupit 4+ kanálový vysílač s technologií Spektrum™ DSM2 / DSMX, monitor FPV nebo headset, LiPol baterii 280mAh 2S 7,4V 30C, vhodný LiPol nabíječ a 2S adaptér (E-flite kabel nabíjecí s banánky JST-PH / JST-XH), UMX na EFL.

Doporučené vysílače Spektrum

Pro spárování modelu verze BNF doporučujeme moderní programovatelné vysílače SPEKTRUM:

 • 6-kanálový vysílač řady DX Spektrum DX6e DSMX s telemetrií, 250 modelů v paměti.
 • 6-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX6 DSMX s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi .
 • 8-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX8 DSMX s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi .
Doporučené akumulátory

Pro napájení modelu doporučujeme pohonný LiPol akumulátor se 2články (7,4 V) a konektorem JST-PH.

 • Aku 1: E-flite LiPo 7.4V 200mAh 30C JST-PH
 • Aku 2: E-flite LiPo 7.4V 280mAh 30C JST-PH
Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnou vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou pro dlouhý jízdní čas. Naopak LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC letadla pro pokročilé
Druh stavebnice: BNF
Konstrukce: Z-foam
Rozpětí: 432 mm
Délka: 323 mm
Letová hmotnost: 76 g
Elektro pohon: Střídavý motor BL180 3000Kv

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: