Blade Fusion 180 BNF Basic

Kód: 4-BLH5850
Neohodnoceno
Značka: Blade
8 799 Kč 8 299 Kč 6 859 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Špičkový nástroj pro 3D akrobacii Blade Fusion 180 BNF je RC model vrtulníku pro náročné piloty. Lehký a extrémně tuhý uhlíkový hlavní rám, optimalizovaná geometrie serv s minimálními vůlemi, pevnější ocasní část pro vyšší životnost. Potřebujete vysílač Spektrum a LiPol baterii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení je hotový sestavený RC model vrtulníku Blade® Fusion 180 BNF Basic s nainstalovanými komponenty: přijímač Spektrum AR6335 6Ch AS3X Nanolite, střídavý motor 1310-3600Kv, střídavý regulátor 20A, digitální serva s kovovými převody, manuál.

Charakteristika

RC vrtulník Blade Fusion 180 je špičkový nástroj pro 3D akrobacii. Blade Fusion 180 je určen pro náročné piloty požadující špičkovou kvalitu bez kompromisů. Lehký a extrémně tuhý uhlíkový hlavní rám i podvozek, černě eloxované hliníkové komponenty, super vysoký výkon pohonné jednotky, optimalizovaná geometrie serv s minimálními vůlemi, pevnější ocasní část pro vyšší životnost. RC vrtulník BladeFusion 180 je ve verzi BNF Basic, potřebujete doplnit letecký 6+ kanálový vysílač Spektrum a čtyř článkovou LiPol 14.8 V 450 mAh a adekvátní nabíječ. Model je určen pro zkušené piloty!

Vlastnosti vrtulníku Blade Fusion 180 BNF
  • Průměr rotoru 412 mm, délka rotorového listu 180 mm
  • Lehká tuhá uhlíková konstrukce rámu a podvozku
  • CNC hliníkové černě eloxované díly
  • Bezpádlové provedení rotoru má jednodušší konstrukci a nižší hmotnost
  • Součástí balení je naprogramovaný přijímač Spektrum AR6335
  • Laminátová kabina s efektní grafikou
  • Rychlá digitální serva cykliky s kovovými převody
  • Rychlé digitální servo ocasního rotoru
  • Vše je sestaveno a připraveno pro let, verze BNF Basic
Super výkonný pohon

Zásadní pro zalétání špičkové akrobacie RC vrtulníků je dostatečný výkon motoru. Výrobce proto zvolil nadstandardní pohon na 4-článkový LiPo akumulátor a 20 A regulátor. Pohonná soustava má neuvěřitelně vysoký výkon a sílu, která s vrtulníkem umožní provádět neskutečné manévry.

Tuhá konstrukce rámu

Tuhá konstrukce rámu a podvozku z uhlíkových desek je cestou k maximálnímu snížení hmotnosti a pro vysokou tuhost rámu. Tato vlastnost je klíčová při létání akrobacie, kdy je rám velmi namáhán a do značné míry určuje letové vlastnosti RC modelu. Díky nové geometrii řízení lze provádět akrobatické manévry s ohromující přesností.

Agresivní zbarvení kabiny

Mezi velmi důležité vlastnosti se řadí výborná viditelnost modelu během letu, která může být klíčovou pro přesné přečtení jeho polohy pilotem. Tuto vlastnost splňuje kabina Blade Fusion 180, která má jasnou žlutou barvu a zároveň moderní design.

Přijímač Spektrum AR6335A

Nově zdokonalené algoritmy v přijímači AR6335A dávají do vínku Blade Fusion 180 přesnost a stabilitu při akrobacii. Díky přesnému naprogramování a zvolenými digitálními servy jsou odezvy řízení přesné. Pro pokročilé uživatele je možnost přenastavení parametrů stabilizace snadno pomocí vysílače.

Pohon vyrovnávacího rotoru řemínkem

Přesný a rychlý přenos otáček k ocasní vrtulce je osvědčeným řemínkem. Výhodou tohoto pohonu je nejen bezpečný a přesný přenos výkonu, ale i to, že dokáže odpustit pilotní chyby. Při zablokování ocasního rotoru nedojde ke stržení ozubených kol, ale pouze k prokluzu zubů řemínku.

guide_vyb_vrt

Doporučujeme koupit

K uvedení do provozu potřebujete letecký vysílač 6+kanálový Spektrum™, LiPol baterii 14.8 V 450 mAh 30C s konektorem JST a odpovídající nabíječ.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC vrtulníky
Druh stavebnice: BNF
Uspořádání rotorů: Jednorotorový
Náročnost pilotáže: Pokročilí
Průměr rotoru: 412 mm
Délka: 370 mm
Výška: 125 mm
Hmotnost: Letová 240 g
Baterie: Doporučeny LiPol 450mAh 4S 30C
Průměr oc. rotoru: 100 mm
Motor: 1310-3600Kv
Regulátor: Střídavý 20A
Cyklika: 120° CCPM

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: