Axial SCX24 Jeep Wrangler JLU CRC 2019 1:24 4WD RTR žlutý

Kód: 4-AXI00002T2
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Axial
4 299 Kč 4 059 Kč 3 355 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
20.1.2021

Novinka roku 2020 - RC model auta na dálkové ovládání v měřítku 1:24 Axial SCX24 s karosérií Jeep Wrangler JLU CRC 2019. Model je sestaven a připraven k jízdě, vše potřebné je v balení. Díky použití moderního LiPo akumulátoru je doba jízdy přes 40 minut!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení naleznete hotový sestavený RC model auta Axial SCX24 Jeep Wrangler JLU CRC 2019 v měřítku 1:24 s nainstalovaným motorem, řídicí jednotou AE-6, servem řízení AX-1. pohonný LiPo akumulátor 7.4 V 350 mAh, USB nabíječ na pohonný akumulátor, volantový vysílač AX-4 2.4 GHz, 4x AA baterie do vysílače. Návod k použití v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a češtině.

Charakteristika

Novinka roku 2020 - RC model auta na dálkové ovládání v měřítku 1:24 Axial SCX24 s licencovanou karosérií Jeep Wrangler JLU CRC 2019 a licencovaných pneumatikách Nitto Trail Grappler. Model je sestaven a připraven k jízdě, vše potřebné je v balení. Díky použití moderního LiPo akumulátoru je doba jízdy přes 40 minut!

Nechcete mít velké a těžké RC auto a přesto jezdit přes překážky? S RC modelem auta Axial SCX24 Jeep Wrangler můžete jezdit doma, na zahradě a vytvořit si i vlastní trať z menších kamenů či větví. Jednoduše nabijte baterii pomocí USB nabíječe, vložte do auta a můžete vyjet. Realistická karosérie v populárního Jeep Wrangler a velká terénní kola s nadstandardní světlou výškou evokuje vzhled světově proslulého auta. Základem je silný pohon, ten sestává z motoru 180 s více-řadou převodovkou, která dodá potřebnou sílu k nápravám. Od převodovky se přenáší kroutící moment na drážkované hřídele a k tuhým nápravám šnekovou převodovkou. Proto není potřeba brzda a kroutící moment nezná hranic.

Tuhé kovové bočnice

Stejně jako platforma Axial SCX10 v měřítku 1:10, má i podvozek Axial SCX24 robustní ocelové lišty rámu podvozku a výztuhami, které udržují podvozek dostatečně tuhý i při velkém překroucení náprav.

Silný motor s víceřadou převodovkou

O pohon RC modelu auta Axial SCX24 se star stejnosměrný motor řady 180 s 88 závity na kotvě. Motor má optimální točivý moment, který je potřeba pro jízdu do strmého stoupání. Je upevněn na kovové motorové lože, které pomáhá motor chladit a udržovat teplotu na optimální úrovni

Šnekové převody

Přední a zadní diferenciály jsou vybaveny šnekovými převody, které dodávají nápravám velmi vysoký kroutící moment, rovněž zajišťuje funkci brzdy a zároveň díky malým rozměrům vytváří větší světlou výšku, která je potřeba pro zdolávání překážek.

Ocelové hřídele náprav

Při použití šnekových převodů diferenciálů je přenos kroutícího momentu na kola zajištěn pomocí ocelových hřídelí, které mají vysokou odolnost a tuhost při záběru kol. Moment je na přenášen kolíkem na šestihranné náboje.

Drážkované hnací hřídele

Přední a zadní hnací hřídele mezi převodovkou a přední a zadní nápravou, jsou drážkované hřídele, které umožňují velký axiální posun a maximální přenos točivého výkonu.

Funkční tlumiče odpružení

I tak malé RC auto může mít maketově zpracované tlumiče s imitací pomocných nádržek. Přes jednoduchou konstrukci s vinutou pružinou a plastovým tělem jsou tlumiče skvěle funkční.

Licencované disky KMC XD Machete a pneumatiky Nitto Trail Grappler

Oficiálně licencované disky kol KMC XD Machete, jsou ve světě terénních aut legendární. Jsou vylisovány v černé barvě a mají ohromující maketové detaily. Oficiálně licencované pneumatiky Nitto Trail Grappler nabízejí fantastickou kombinaci výkonu v terénu při zachování vynikajících vlastností pro použití na silnici.

Odklopná karosérie

Odklopný systém karoserie nabízí snadný přístup ke komponentům na podvozku. Baterii a podvozek můžete mít rychle k dispozici odstraněním pouze jedné sponky karoserie a vyklopením karoserie nahoru.

Silné servo řízení Axial AS-1

Klíčovou komponentem u expedičních RC modelů aut je dostatečně silné servo řízení s robustním mechanismem. Přímo nad přední nápravou je uloženo servo řízení Axial AS-1 se servosaverem, který umožňuje přesné řízení, a zároveň poskytuje ochranu převodů a elektroniky serva v případě překážky v řízení nebo nárazu na přední kolo.

Osazeno kuličkovými ložisky

Model je plně osazen kuličkovými ložisky a to jak v převodovce, tak v nápravách a náhonech. Můžete jezdit bez obav, že by se vám někde opotřebilo kluzné ložisko.

Nainstalované přední LED osvětlení

V předním nárazníku jsou z výroby nainstalována dvě jasná bílá LED světla, které osvítí plochu před vozidlem. Pokud chcete mít připojena další světla, na řídící jednotce je další konektor pro LED světla, do kterého si můžete dokoupit volitelná LED světla.

Vlastnosti
  • RC auto Axial SCX24 je kompletně sestaven a připraveno k použití, vše potřebné je obsahem balení
  • Nový realistický design karosérie Jeep Wrangler JLU CRC 2019
  • Licencované disky KMC Machete
  • Licencované pneumatiky Nitto Trail Grappler M/T
  • Nainstalovaná řídící jednotka AE-6, motor a servo AS-1
  • 3-bodové přední a 4-bodové zadní zavěšení
  • Kovové boční rámy šasí
  • Šnekový převod náprav
  • Odklápěcí karosérie je jištěna pouze jednou sponkou
  • Komplet osazeno kuličkovými ložisky
guide_vyb_aut

Doporučujeme koupit

Vše potřebné k provozu naleznete v balení. Pro více zábavy doporučujeme dokoupit náhradní LiPo akumulátor (obj. č. DYNB0012). Pokud preferujete nabíjení vlastním nabíječem, doporučujeme dokoupit redukci SPMXCA309 na EC3/IC3 konektor.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC auta 1:24 - 1:72
Typ: Crawler, expediční
Měřítko: 1:24
Délka: 200 mm
Šířka: 100 mm
Výška: 106 mm
Rozvor: 132 mm
Světlá výška podvozku: 27 mm
Hmotnost: 160 g
Náhon: 4WD
Vysílač: Axial AX-4 2.4GHz 2-kan.
Přijímač: Axial AE-6 kombo Rx/reg. s reverzem
Servo: Axial AS-1
Baterie: Dynamite LiPo 7.4 V 350 mAh
Disky: KMC Machete
Pneumatiky: Nitto Trail Grappler M/T
Motor: Stejnosměrný 180 88T
Doba jízdy: 40 až 50 minut s dodaným akumulátorem
Rychlost: Až 3 km/h

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: