Arrma Outcast 1:5 4WD EXtreme Bash Roller

Kód: 4-ARA5210B
Novinka
Neohodnoceno
Značka: ARRMA
19 799 Kč 19 409 Kč 16 040 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
26.5.2022
Možnosti doručení

EXtrémně velký RC model ARRMA® OUTCAST™ v měřítku 1:5 a náhonem 4WD Extreme Bash Stunt Truck Roller, je sestaven a připraven k instalaci vaší elektroniky a 8S pohonu. Největší auto od Arrmy má 5mm hliníkové 7075 T6 eloxované šasí, hotovou karosérii EXB s matným a lesklým efektem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Kompletně sestavené auto Arrma Outcast 1:5 4WD EXtreme Bash Roller bez elektroniky a pohonu. Tuningová 5mm černě eloxovaná deska šasí z pevnostního hliníku 7075 T6, tuningový pastorek 39T, lože motoru 49 Series hliník, lože motoru 56 Series hliník, držáky serva 1:5 a1:6, kola s pneumatikami dBoots® Back-Flip, vícejazyčný manuál v angličtině, němčině a francouzštině a návod v češtině.

Charakteristika

EXtrémně velký RC model ARRMA® OUTCAST™ v měřítku 1:5 a náhonem 4WD Extreme Bash Stunt Truck Roller, je sestaven a připraven k instalaci vaší elektroniky a 8S pohonu. Největší auto od Arrmy má 5mm hliníkové 7075 T6 eloxované šasí, 20 mm tlumiče, hotovou karosérii EXB s matným a lesklým efektem.

Velký a výkonný model auta na dálkové ovládání v provedení Monster Truck, který je vybaven prvotřídním balíčkem dílů a doplňků EXtreme Bash (EXB). Model v měřítku 1:5, i přes svou velikost (délka 71 cm), je neuvěřitelně obratný a mimořádně odolný. Tento obří model je kompletně sestaven a připraven k montáži vaší elektroniky a pohonu. Tento obří model má kompletně sestavené šasí a připraven snášet extrémní zatížení při extrémní jízdě. Výbornou odolnost modelu zajistí silnější hliníkové šasi, houževnaté zavěšení, hliníkové olejové tlumiče 20mm s 6mm hřídelí, kovové poloosy a mnoho dalších dílů, které jsou konstruovány pro vaši nekončící zábavu. Hliníkové díly na modelu jsou nejen odolné a lehké, ale díky barevnému eloxování také výborně vypadají.

Exkluzivní hotová karosérie EXB je vybavena matným a lesklým efektem pro vzhled, který se nepodobá žádné jiné karosérii. Středová opěrka pomůže karosérii přežít pád na záda, hliníkové středové výztuhy a kompozitní boční lemy dodávají podvozku větší tuhost. Celokovové diferenciály a vnitřní součásti převodovky, plus odolné ocelové hnací hřídele, poskytují spolehlivé a výkonné hnací ústrojí, které zvládne náročné kaskadérské kousky a brutální terén. Servis auta usnadní snadno přístupné přední a zadní moduly diferenciálů a posuvný držák pro rychlý a bezproblémový přístup k motoru. Snadno přístupný modul elektroniky obsahuje voděodolný box přijímače, lože serva a regulátoru. Pneumatiky dBoots® Back-Flip s dlouhou životností jsou na vícepaprskových discích s odolnými náboji kol.

Vlastnosti auta Arrma Outcast EXtreme Bash Roller
 • EXB 7075 T6 5 mm silná CNC hliníková laserem leptaná deska podvozku
 • EXB Červeně eloxovaný CNC hliníkový držák přední výztuhy
 • Velmi odolné zadní napínáky z oceli o průměru 8 mm
 • Tuhé a pevné ocelové napínáky řízení z 7 mm oceli
 • Olejem naplněné nastavitelné tlumiče o průměru 20 mm s 6 mm hřídelemi a nové tlumení rázů
 • Hnané ozubené kolo 47T a 39T
 • Silné kompozitní boční výztuhy podvozku
 • Držáky serv pro 1:5 a 1:6 serva
 • Přední a zadní zkrutný stabilizátor
 • Ultra silné přední a zadní kompozitní věže tlumičů
 • Snadno přístupné seřízení a servis komponentů
 • Červeně eloxované hliníkové lože motoru 49 a 56 series
 • Vysoce pevné ocelové hnací hřídele
 • Snadno přístupný přední a zadní diferenciál
 • Celokovové převody diferenciálů a převodovky
 • Snadno přístupný voděodolný* elektronický modul
 • Servo saver pro velké zatížení
 • Dimenzované náboje kol pro zvýšení pevnosti
 • Pneumatiky dBoots® Back-Flip
 • EXB detailní karosérie s matným a lesklým efektem
 • Účinný přítlačný zadní spojler
 • Integrovaná vnitřní výztuha na ochranu karosérie
 • Podpěrná kolečka proti převrácení při akceleraci Wheelie bar
Komponenty EXB (EXtreme Bash)

Pevnostní komponenty EXB na kompletně sestaveném podvozku, dodávají RC modelu auta ARRMA® OUTCAST™ EXtreme Bash Stunt Truck Roller potřebnou odolnost a pevnost. Unikátní design podvozku podtrhuje laserově vyleptaná grafika s logem Arrma.

Ocelové napínáky

Pevnostní komponenty, jako ocelové napínáky řízení o průměru 7mm a zadní ocelové napínáky o průměru 8mm umožňují, aby model OUTCAST™ EXB v měřítku 1:5 vydržel extrémní namáhání v terénu.

Velké olejové tlumiče

Srdcem zavěšení jsou mohutné olejové tlumiče s průměrem 20 mm a větší hřídelí o průměru 6 mm. Těla tlumičů jsou vyrobena z hliníku a pro tlumením rázů snadno absorbují nerovnosti.

Pneumatiky dBoots® s vysokou trakcí

Pneumatiky dBoots® Back-Flip s dlouhou životností na vícepaprskových kolech s odolnými hliníkovými náboji, zajišťují autu výbornou trakci v každém terénu a bezpečně přenáší sílu motoru. Pneumatiky jsou nalepeny na discích s motivem hvězdy, bezpečné upevnění kola zajišťuje unašeč 24mm.

Rychlý přístup k motoru

ARRMA® se snaží omezit nutnou dobu vaší údržby na minimum, díky efektivní konstrukci montáže motoru. Tento snadno přístupný posuvný držák motoru se třemi šrouby, umožňuje rychlé vyjmutí motoru a jeho potřebnou údržbu po jízdě.

Modul elektroniky

Outcast XBS je konstruován tak, aby všechny části a komponenty byly snadno dostupné. Jednotlivé modulární části, jako je lože motoru nebo modul elektroniky, lze snadno demontovat. Modul elektroniky obsahuje voděodolnou krabičku přijímače, držák serva a desku regulátoru.

Výztuhy centrální části šasi

Ochranu proti ohýbání šasi z robustního 5mm eloxovaného hliníku 7075 T6 i při extrémně silných dopadech, poskytují příčné a středové výztuhy z eloxovaného hliníku. Pro snadný servis jsou výztuhy zajištěny pomocí klipů s lze je snadno výjmou

Odolné ocelové součásti

Model má pevnou konstrukci pohonného mechanismu, který ke kompletně z oceli, všechny rotační součásti jsou uloženy v kuličkových ložiscích. Kovové poloosy, masivní ozubení převodovky i diferenciálů. Odolné ocelové hnací hřídele plus celokovové diferenciály a ocelové součásti převodovky zajišťují, aby se výkon motoru spolehlivě přenášel na kola.

* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

Doporučujeme koupit

Doporučujeme dokoupit RC soupravu, střídavý motor Spektrum Firma4685 1250Kv, regulátor SPEKTRUM™ FIRMA™ 160A SMART, voděodolné servo S905 s obří silou (moment: 38 kg.cm při napětí 6V, rychlost: 0,2s/60° při 6V), pohonnou LiPol baterii a nabíječ.

Pro zprovoznění modelu jsou potřeba 4x AA baterie do vysílače, pohonný akumulátor a adekvátní nabíječ na pohonný akumulátor.

Doporučené akumulátory

Model provozujte na dva identické akumulátory 4S LiPo (14.8V).

 • Pro běžné ježdění LiPo akumulátory Spektrum 14.8 V 5000 mAh s technologií Smart, nebo Spektrum G2 14.8 V 5000 mAh s technologií Smart G2.
 • Pro běžné ježdění s delší dobou provozu LiPo akumulátory Black Magic14.8 V 6500 mAh.
 • LiPo akumulátory s maximálním proudem Spektrum 14.8 V 5000 mAh s technologií Smart, Spektrum G2 14.8 V 5000 mAh s technologií Smart G2. RC auto lze provozovat pouze na rovných površích, jako je např. asfalt, beton.

Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů. Výhody technologie Spektrum Smart naleznete zde.

Baterie Smart G2 jsou ještě jednoduší a bezpečnější, díky absenci balančního konektoru. Baterie G2 mají navíc až 3x rychlejší automatické vybíjení do storage režimu. Baterie Smart G2 lze nabít pouze na nabíječích Spektrum Smart a Smart G2.

Doporučené nabíječe pro konvenční i Smart akumulátory

Nabíječi Spektrum Smart lze nabíjet jak akumulátory Smart a Smart G2, tak konvenční akumulátory. Dříve prodané nabíječe Smart, po provedení aktualizace, rovněž podporují Smart G2.

 • Síťový nabíječ Spektrum Smart S150 S2100 se dvěma výstupy 2x 100 W
 • Síťový nabíječ Spektrum Smart S150 S1100 s jedním výstupem 1x 100 W

Pro připojení baterie k výše zmíněným nabíječům potřebujete redukci pro nabíjení IC5/IC3.

 • Vysoce výkonný síťový nabíječ Spektrum Smart G2 nabíječ S1400 1x400W AC s jedním výstupem 400W.
 • Vysoce výkonný síťový nabíječ Spektrum Smart G2 nabíječ S2200 2x200W AC se dvěma výstupy 2x200W.
Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz RC auta potřebujete lepidlo na pneumatiky, lepidlo na šrouby, sadu nářadí a silikonový olej do tlumičů. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro RC auta.

Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Z naší nabídky doporučujeme lepidlo Robitronic Tire Glue - viz doporučené příslušenství.

Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu a měnit olej v diferenciálech. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají opravné sady či jednotlivé díly. Z naší nabídky silikonových olejů doporučujeme silikonové oleje TLR (Team Losi Racing), viz doporučené příslušenství.

Pro běžnou údržbu je potřeba lepidlo na šrouby. Šrouby zašroubované v kovovém materiálu (např. šrouby v motoru, stavěcí šroub v pastorku) musí být proti povolení tímto lepidlem zajištěny.

Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnou vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou pro dlouhý jízdní čas. Naopak LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC auta 1:5 - 1:8
Typ: Monster Truck
Šasí: Hliníkové 7075 T6 černý elox
Měřítko: 1.5
Délka: 714 mm
Šířka: 596 mm
Výška: 305 mm
Rozvor: 430 mm
Světlá výška podvozku: 65 mm
Prostor pro baterie: 170 x 55 x 53 mm
Hmotnost: 10,6 kg
Náhon: 4WD
Kola: MT (4.8" 24mm hex)

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení