Arrma Outcast 1:5 4WD EXtreme Bash Roller

Kód: 4-ARA5210B
Neohodnoceno
Značka: ARRMA
19 390 Kč 16 025 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Možnosti doručení

EXtrémně velký RC model ARRMA® OUTCAST™ v měřítku 1:5 a náhonem 4WD Extreme Bash Stunt Truck Roller, je sestaven a připraven k instalaci vaší elektroniky a 8S pohonu. Největší auto od Arrmy má 5mm hliníkové 7075 T6 eloxované šasí, hotovou karosérii EXB s matným a lesklým efektem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Kompletně sestavené auto Arrma Outcast 1:5 4WD EXtreme Bash Roller bez elektroniky a pohonu. Tuningová 5mm černě eloxovaná deska šasí z pevnostního hliníku 7075 T6, tuningový pastorek 39T, lože motoru 49 Series hliník, lože motoru 56 Series hliník, držáky serva 1:5 a1:6, kola s pneumatikami dBoots® Back-Flip, vícejazyčný manuál v angličtině, němčině a francouzštině a návod v češtině.

Charakteristika

EXtrémně velký RC model ARRMA® OUTCAST™ v měřítku 1:5 a náhonem 4WD Extreme Bash Stunt Truck Roller, je sestaven a připraven k instalaci vaší elektroniky a 8S pohonu. Největší auto od Arrmy má 5mm hliníkové 7075 T6 eloxované šasí, 20 mm tlumiče, hotovou karosérii EXB s matným a lesklým efektem.

Velký a výkonný model auta na dálkové ovládání v provedení Monster Truck, který je vybaven prvotřídním balíčkem dílů a doplňků EXtreme Bash (EXB). Model v měřítku 1:5, i přes svou velikost (délka 71 cm), je neuvěřitelně obratný a mimořádně odolný. Tento obří model je kompletně sestaven a připraven k montáži vaší elektroniky a pohonu. Tento obří model má kompletně sestavené šasí a připraven snášet extrémní zatížení při extrémní jízdě. Výbornou odolnost modelu zajistí silnější hliníkové šasi, houževnaté zavěšení, hliníkové olejové tlumiče 20mm s 6mm hřídelí, kovové poloosy a mnoho dalších dílů, které jsou konstruovány pro vaši nekončící zábavu. Hliníkové díly na modelu jsou nejen odolné a lehké, ale díky barevnému eloxování také výborně vypadají.

Exkluzivní hotová karosérie EXB je vybavena matným a lesklým efektem pro vzhled, který se nepodobá žádné jiné karosérii. Středová opěrka pomůže karosérii přežít pád na záda, hliníkové středové výztuhy a kompozitní boční lemy dodávají podvozku větší tuhost. Celokovové diferenciály a vnitřní součásti převodovky, plus odolné ocelové hnací hřídele, poskytují spolehlivé a výkonné hnací ústrojí, které zvládne náročné kaskadérské kousky a brutální terén. Servis auta usnadní snadno přístupné přední a zadní moduly diferenciálů a posuvný držák pro rychlý a bezproblémový přístup k motoru. Snadno přístupný modul elektroniky obsahuje voděodolný box přijímače, lože serva a regulátoru. Pneumatiky dBoots® Back-Flip s dlouhou životností jsou na vícepaprskových discích s odolnými náboji kol.

Vlastnosti auta Arrma Outcast EXtreme Bash Roller
 • EXB 7075 T6 5 mm silná CNC hliníková laserem leptaná deska podvozku
 • EXB Červeně eloxovaný CNC hliníkový držák přední výztuhy
 • Velmi odolné zadní napínáky z oceli o průměru 8 mm
 • Tuhé a pevné ocelové napínáky řízení z 7 mm oceli
 • Olejem naplněné nastavitelné tlumiče o průměru 20 mm s 6 mm hřídelemi a nové tlumení rázů
 • Hnané ozubené kolo 47T a 39T
 • Silné kompozitní boční výztuhy podvozku
 • Držáky serv pro 1:5 a 1:6 serva
 • Přední a zadní zkrutný stabilizátor
 • Ultra silné přední a zadní kompozitní věže tlumičů
 • Snadno přístupné seřízení a servis komponentů
 • Červeně eloxované hliníkové lože motoru 49 a 56 series
 • Vysoce pevné ocelové hnací hřídele
 • Snadno přístupný přední a zadní diferenciál
 • Celokovové převody diferenciálů a převodovky
 • Snadno přístupný voděodolný* elektronický modul
 • Servo saver pro velké zatížení
 • Dimenzované náboje kol pro zvýšení pevnosti
 • Pneumatiky dBoots® Back-Flip
 • EXB detailní karosérie s matným a lesklým efektem
 • Účinný přítlačný zadní spojler
 • Integrovaná vnitřní výztuha na ochranu karosérie
 • Podpěrná kolečka proti převrácení při akceleraci Wheelie bar
Komponenty EXB (EXtreme Bash)

Pevnostní komponenty EXB na kompletně sestaveném podvozku, dodávají RC modelu auta ARRMA® OUTCAST™ EXtreme Bash Stunt Truck Roller potřebnou odolnost a pevnost. Unikátní design podvozku podtrhuje laserově vyleptaná grafika s logem Arrma.

Ocelové napínáky

Pevnostní komponenty, jako ocelové napínáky řízení o průměru 7mm a zadní ocelové napínáky o průměru 8mm umožňují, aby model OUTCAST™ EXB v měřítku 1:5 vydržel extrémní namáhání v terénu.

Velké olejové tlumiče

Srdcem zavěšení jsou mohutné olejové tlumiče s průměrem 20 mm a větší hřídelí o průměru 6 mm. Těla tlumičů jsou vyrobena z hliníku a pro tlumením rázů snadno absorbují nerovnosti.

Pneumatiky dBoots® s vysokou trakcí

Pneumatiky dBoots® Back-Flip s dlouhou životností na vícepaprskových kolech s odolnými hliníkovými náboji, zajišťují autu výbornou trakci v každém terénu a bezpečně přenáší sílu motoru. Pneumatiky jsou nalepeny na discích s motivem hvězdy, bezpečné upevnění kola zajišťuje unašeč 24mm.

Rychlý přístup k motoru

ARRMA® se snaží omezit nutnou dobu vaší údržby na minimum, díky efektivní konstrukci montáže motoru. Tento snadno přístupný posuvný držák motoru se třemi šrouby, umožňuje rychlé vyjmutí motoru a jeho potřebnou údržbu po jízdě.

Modul elektroniky

Outcast XBS je konstruován tak, aby všechny části a komponenty byly snadno dostupné. Jednotlivé modulární části, jako je lože motoru nebo modul elektroniky, lze snadno demontovat. Modul elektroniky obsahuje voděodolnou krabičku přijímače, držák serva a desku regulátoru.

Výztuhy centrální části šasi

Ochranu proti ohýbání šasi z robustního 5mm eloxovaného hliníku 7075 T6 i při extrémně silných dopadech, poskytují příčné a středové výztuhy z eloxovaného hliníku. Pro snadný servis jsou výztuhy zajištěny pomocí klipů s lze je snadno výjmou

Odolné ocelové součásti

Model má pevnou konstrukci pohonného mechanismu, který ke kompletně z oceli, všechny rotační součásti jsou uloženy v kuličkových ložiscích. Kovové poloosy, masivní ozubení převodovky i diferenciálů. Odolné ocelové hnací hřídele plus celokovové diferenciály a ocelové součásti převodovky zajišťují, aby se výkon motoru spolehlivě přenášel na kola.

* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

Doporučujeme koupit

Doporučujeme dokoupit RC soupravu, střídavý motor Spektrum Firma4685 1250Kv, regulátor SPEKTRUM™ FIRMA™ 160A SMART, voděodolné servo S905 s obří silou (moment: 38 kg.cm při napětí 6V, rychlost: 0,2s/60° při 6V), pohonnou LiPol baterii a nabíječ.

Pro zprovoznění modelu jsou potřeba 4x AA baterie do vysílače, pohonný akumulátor a adekvátní nabíječ na pohonný akumulátor.

Doporučené akumulátory

Model lze provozovat na dva identické akumulátory 3S nebo 4S LiPo (11.1V, 14.8V).

 • Pro běžné ježdění LiPo akumulátory Spektrum 11.1 V 5000 mAh s technologií Smart, nebo Spektrum G2 11.1 V 5000 mAh s technologií Smart G2.
 • Pro běžné ježdění s delší dobou provozu LiPo akumulátory Spektrum G2 11.1 V 6800 mAh s technologií Smart G2.
 • Pro maximální rychlost LiPo akumulátory Spektrum 14.8 V 5000 mAh s technologií Smart, Spektrum G2 14.8 V 5000 mAh s technologií Smart G2.
 • Pro maximální rychlost, výkon a delší dobu provozu LiPo akumulátory Spektrum G2 14.8 V 6800 mAh s technologií Smart G2.

Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů. Výhody technologie Spektrum Smart naleznete zde.

Baterie Smart G2 jsou ještě jednoduší a bezpečnější, díky absenci balančního konektoru. Baterie G2 mají navíc až 3x rychlejší automatické vybíjení do storage režimu. Baterie Smart G2 lze nabít pouze na nabíječích Spektrum Smart a Smart G2.

Doporučené nabíječe pro konvenční i Smart akumulátory

Nabíječi Spektrum Smart lze nabíjet jak akumulátory Smart a Smart G2, tak konvenční akumulátory. Dříve prodané nabíječe Smart, po provedení aktualizace, rovněž podporují Smart G2.

 • Síťový nabíječ Spektrum S1100 G2 s jedním výstupem 1x 100W.
 • Síťový nabíječ Spektrum S1200 G2 s jedním výstupem 1x 200W.
 • Síťový nabíječ Spektrum S2100 G2 se dvěma výstupy 2x 100 W.
 • Síťový nabíječ Spektrum S1400 G2 se jedním výstupem 1x 400 W.
Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz RC modelů potřebujete lepidlo na pneumatiky, lepidlo na šrouby, sadu nářadí a silikonový olej do tlumičů. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro RC auta.

Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Z naší nabídky doporučujeme lepidlo Robitronic Tire Glue - viz doporučené příslušenství.

Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu a měnit olej v diferenciálech. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají opravné sady či jednotlivé díly. Z naší nabídky silikonových olejů doporučujeme silikonové oleje TLR (Team Losi Racing), viz doporučené příslušenství.

Pro běžnou údržbu je potřeba lepidlo na šrouby. Šrouby zašroubované v kovovém materiálu (např. šrouby v motoru, stavěcí šroub v pastorku) musí být proti povolení tímto lepidlem zajištěny.

Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnou vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou pro dlouhý jízdní čas. Naopak LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC auta 1:5 - 1:8
Typ: Monster Truck
Šasí: Hliníkové 7075 T6 černý elox
Měřítko: 1.5
Délka: 714 mm
Šířka: 596 mm
Výška: 305 mm
Rozvor: 430 mm
Světlá výška podvozku: 65 mm
Prostor pro baterie: 170 x 55 x 53 mm
Hmotnost: 10,6 kg
Náhon: 4WD
Kola: MT (4.8" 24mm hex)

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: